Matcha Çayı Satan Yerler

Matcha Çayı Satan Yerler Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

MATCHA TOZU

Matcha tozu dediğimiz kökeni Japonya olan ve Japonya’da yetişen bir özel çay türüdür. Yeşil çayın filizlerinden elde edilerek hiçbir ısıl işlem yapılmadan ve güneş ışığı görmeden doğal yollarla kurutularak toz haline getirilir. Parlak ve yemyeşil renkte kalabilmesinin tüm formülü bu yapılan doğal süreçten geçer. Matcha Çayı Geleneksel bir klasik Japon çay seremonisinde dahi içilen bir çaydır. Japonlarda sadece çay olarak kalmaz; aynı zamanda tatlı çeşitlerinde, dondurmalarda hatta yemeklerde bile kullanılan sağlıklı bir çay tozudur.

Matcha çayı metabolizma, yağ yakımı, ödem ve toksinleri atmakta oldukça etkili; şeker hastalarına, stresi azaltmada, odak arttırmaya iyi gelen bir yeşil çay türüdür. Bu sebepten dolayı faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda;

-Yağ yakım hızı yeşil çaya göre 10 kat daha hızlı olan bir çaydır.

-Ödem ve toksinleri vücuttan 7 kat daha fazla atarak ön plana çıkan çay türüdür.

-Chia tohumunun tok tuttuğu söylenir fakat Matcha çayı 4 kat daha fazla tok tutarak size yardımcı olur.

-Ketaşin içeriğinin bulunmasıyla ile beraber metabolizmayı düzenler ve hızlandırmasına yardımcı olur.

-Şeker hastalarının dahi kullanabileceği zayıflama yöntemi olan bu çaya günlük hayatımızda yer vermek adına bir şans vermeliyiz.

-Stresi azaltan tarafı vardır.

-Detoks açısından en etkili çay türüdür.

-Odaklanmayı arttırır ve böylece günlük yaşantımıza daha iyi odaklanmamızı sağlar.

-Tüm risk faktörlerini eler.

 

Matcha Çayı Satan Yerler Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

 

KEKREYEMİŞ TOZU

 

Kekreyemiş tozu, dünyanın çoğu yerinde “lingonberry” ismiyle anılan ve kekre yemiş isimli bir bitkinin meyvelerinden elde edilen doğal bir tozdur. İsveç kirazı, kırmızı yaban mersini gibi isimlerle de anılan bu özel bitkinin vücuda olan etkileri ise bir hayli fazladır. Dolayısıyla ondan elde edilen tozu da bilinçli olarak tüketmekte oldukça büyük fayda vardır. Bu sebeple eğer almayı düşünüyorsanız mutlaka güvenilir adresleri ve markaları araştırarak tercih etmeniz gerektiğini ve ürünün içeriğinde yer alan tüm malzemeleri incelemeniz gerektiğini de hatırlatmadan geçmeyelim.

 

Matcha Çayı Satan Yerler Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.