Hikayemiz

Hikayemiz, gıda ambalajı alanında 20 yılı aşkın bir süre önce başlayan çalışmalarla başlıyor. Bedenimize, topluma ve gelecek nesillere zararı düşünmeden pazarın ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan bir işti.

Yakın geçmişte, birçok şirket organik ürünleri istekli bir tüketici tabanına pazarladı; bununla birlikte, bu ürünlerin çoğu, yüksek maliyetleri, sınırlı üretimleri ve/veya satıcı güvenilirliğinin olmaması nedeniyle zamanla piyasada bulunmaz hale geldi. Kimyasal katkı maddeleri ve koruyucular içermeyen yüksek kaliteli organik ürünler için tüketicilere güçlü ve güvenilir bir seçim yapılması gerektiği açıktı. Bu ihtiyacı gidermek ve aynı zamanda daha sağlık odaklı olabilmek adına şirketimiz “Dr. Organic”.

Tüm farklı ihtiyaç ve zevklerinizi karşılamak için Dr. Organic, siz tüketicilerimize güvenli organik ürünler sunmaya özen gösteren ürünleri tek tek üretmeye başlamıştır. Kendi alanında yüksek nitelikli uzmanlar tarafından test edilmiş organik ürünler sunmak olan mesajımızı ve hedefimizi yansıtmak için Dr. Organic’i ticari markamız olarak kaydettik. Bunun için üretim ve mahsul kalitesiyle bilinen en iyi Türk çiftlikleri ve fabrikaları arandı. Bu işletmeler, Türk hükümetindeki yetkili makamlar tarafından sıkı kontrollere tabidir.

Teknolojinin sağlıkla ilgilenen en fazla sayıda insana ulaşmadaki rolüne inanarak ve internetten alışveriş yapanların sayısındaki sürekli artışla birlikte Dr. Organic olarak bu web sitesini hayata geçirdik. Umarız hikayemizin ikinci bölümünü ve yolculuğumuzu bizimle paylaşırsınız. Ve bu, size daha iyi hizmet ve ürünler sunmamıza yardımcı olabilecek öneriler, istekler ve yorumlar yapmanızla başlar. Web sitemiz aracılığıyla sadık bir müşteri olmanın yanı sıra, yeni iş ortaklıklarını da memnuniyetle karşılıyoruz. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

Organik dünyasına hoş geldiniz. Size keyifli bir alışveriş deneyimi diliyoruz.