Kekreyemiş Tozu Ne İşe Yarar?

Kekreyemiş Tozu Ne İşe Yarar? Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

KEKREYEMİŞ TOZU

Kekreyemiş tozu dediğimiz fakat dünyanın birçok yerinde “lingonberry” ismiyle bilinen kekre yemiş isimli bir bitkinin meyvelerinden elde edilen doğal bir tozdur. İsveç kirazı, kırmızı yaban mersini gibi isimlere sahip olan bu özel bitkinin vücuda olan etkileri ise düşündüğümüzden çok daha fazlasıdır. Dolayısıyla bu bitkiden elde edilen tozu da bilinçli olarak tüketmekte büyük fayda vardır.

Son dönemlerde kilo vermek isteyenlerin sıkça başvurduğu takviye seçeneklerinden biri olan kekreyemiş tozu, piyasada farklı isim ya da şekillerle karşınıza çıkabilir. Bu sebeple eğer almayı düşünüyorsanız mutlaka güvenilir adresleri ve markaları tercih etmeniz gerektiğini ve ürünün içeriğinde yer alan tüm malzemeleri dikkatle incelemeniz sağlığınız açısından en uygunu olacaktır. Dr. Organic olarak alanında uzman ekiplerimizle birlikte her işlemi kontrolden geçirerek sizlere özenle ve Hijyenik bir şekilde paketliyoruz. Sayfamızdan gönül rahatlığıyla ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kekreyemiş tozunun içindekileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Eğer herhangi bir maddeye alerjiniz var ise Kekreyemiş tozumuzdan alabileceğiniz hiçbir verim olmaz, sağlık açısından kesinlikle kullanılmaması tavsiye ediliyor.

Ödem attırıcı özelliğinden dolayı hamilelerin ve böbrek hastalarının kullanılmasına uygun değildir.

Emziren kadının aldığı her besin ve takviye sütten bebeğe geçmekte olduğu için emziren annelere tavsiye edilmez.

 

Kekreyemiş Tozu Ne İşe Yarar? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

 

MATCHA ÇAYI

Matcha, kökeni Japonya olan ve Japonya’da yetişen bir özel çay türüdür. Matcha Çayı özünde Geleneksel bir klasik Japon çay seremonisinde içilen bir çaydır. Yeşil çayın filizlerinden elde edilerek hiçbir ısıl işlem yapılmadan, güneş ışığı görmeden doğal yollarla kurutularak toz haline getirilir. Parlak ve yemyeşil renkte kalabilmesinin tüm formülü bu yapılan doğal süreçten kaynaklıdır. Japonlarda sadece çay olarak kalmaz; aynı zamanda tatlı çeşitlerinde, dondurmalarda hatta yemeklerde bile kullanılan ve bundan aroma elde edilen sağlıklı bir çay tozudur. Matcha çayı metabolizma, yağ yakımı, ödem ve toksinleri atmakta oldukça etkili olmasıyla birlikte şeker hastalarına, stresi azaltmada, odak arttırmaya iyi gelen bir yeşil çay türüdür. Bu sebepten dolayı oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Kekreyemiş Tozu Ne İşe Yarar? Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.